Savilcēji

Uzņēmums ADM Solutions var piedāvāt dažada veida savilcējus, tārpveida savilcēji,pastiprinātie savilcēji,stiprinājuma savilcēji,atsperes savilcēji, cauruļu savienojumi, neilona savilcējus un daudzus citus. Savilcēji ir domāti lai stiprinātu cauruļvadus,šļūtenes,kabeļus un daudziem citiem pielietojumiem.

Populārākie savilcēji:

Tārpveida savilcēji – Tas var būt vispopulārākais savilcēju tips. Tārpveida savilcēji sastav no 3 elementiem:

  • Lenta
  • Skrūve
  • Slēdzene

Skrūvi izmanto lentas savilkšanai, kura pie noteiktas kustības savelkas vai atvelkot atbrīvojas un var izvēleties vajadzīgo diametru.

Slēdzene savieno kopā lentu un skrūvi un veido vienu konstrukciju (tārpveida savilcēju). Savukārt slēdzenem ir dažadas konstrukcijas un var vienkārši nomainīt slēdzenes.

Pastiprinātie savilcēji – Īpaši savilcēji kuri ir domāti, ja Jums ir nepieciešams nodrošināt maksimālu stiprinājuma spēku. Pastiprinātos savilcējus izmanto armēto šļūteņu savilkšanai, kuri to vienmērīgi nostiprina, kā arī smagos darba apstākļos.

Pastiprināti savilcēji sastav no 3 elementiem:

  • Lenta + viras
  • Tilts
  • Skrūve

Cauruļu savilcēji – Atsevišķa veida savilcēji dažādu veidu cauruļu savienošanai, piemēram, var savienot divas caurules kopā neizmantojot metināšanas pakalpojumus un tajā pašā laikā izturība un hermētisms būs visaugstākajā iespējamā līmenī. Ar cauruļu savilcējiem var savienot caurules no dažadiem materiāliem, piemēram, plastmasa un metals.

Neilona savilcēji (plastmasas savilcēji) – Šī ir elastīga neilona lente ar atslēgu vienā galā. Lentes platums un garums ir atšķirīgs. Tas ir atkarīgs no stiprinājuma stiprības un slodzes. izmanto daudzos montāžas darbos, piemēram, elektrībai, signalizāciju montāžai. Lielais izmēru piedāvājums dod iespēju izmantot savilcējus reklāmu banneru izvietošanai.

pastiprinatie_savilceji
pastiprin_savilceji_3
neilona_savilceji_plastmasas_savilceji