Lāzergriešana

lasergriesanaCNC Lāzergriešana ir mūsdienīgs metāla griešanas veids, kurā tiek izmantots lāzera stars, lai sagrieztu metālu Jums vēlamajos izmēros. Šī pakalpojuma sniegšanai tiek izmantotas vismodernākās metodes, lai klientam nodrošinātu labāko iespējamo gala produktu, kā arī šī metode izceļas ar savu augsto efektivitāti un precizitātes līmeni, un tā pašlaik visā pasaulē svin savu uzvaras gājienu tieši augstāk minēto iemeslu dēļ – papildus tā izceļas arī ar apstrādes ātrumu, tādēļ gatavais produkts var tikt nodots klientam pēc pavisam īsa laika perioda, tomēr jāņem vērā, ka, saņemot šo pakalpojumu, der atcerēties, ka lielāks apstrādātā metāla daudzums prasīs ilgāku izpildes laiku, tādēļ, lai gan šī metode ir viena no ātrākajām metāla griešanai, tomēr izpildes laiks tik un tā var nebūt ārkārtīgi liels, ja veicat izteikti lielu pasūtījumu. Pasūtījuma izpildes ātrums ir atkarīgs arī no Jūsu apstrādājamā materiāla, biezuma, kā arī griežamās detaļas formas un konfigurācijas.

lasergriesanaUzņēmuma ADM Solutions nodrošinātie lāzergriešanas pakalpojumi izceļas ar to, ka pēc metāla sagriešanas, metāla malas un griezuma līnijas nav nepieciešams tālāk apstrādāt, kas ievērojami atvieglo darbu un ietaupa klienta laiku. Ir iespējams veikt ne tikai metāla, bet arī citu materiālu CNC lāzergriešanu, piemēram, koka, gumijas, plastikātu, paranītu, organisko stiklu u.c., bet pasūtījuma izpildes laiki katram no šiem materiāliem var atšķirties, tādēļ aicinām Jūs sazināties ar mūsu uzņēmuma speciālistiem, lai uzzinātu precīzāku informāciju par Jūsu pasūtījuma potenciālo izpildes termiņu. Ir svarīgi, lai jau uz konsultācijas brīdi Jūs zinātu, kādu materiālu būs jāgriež un kāds ir pasūtījuma apjoms, jo, izejot no tā, mūsu speciālisti piemeklēs Jūsu pasūtījumam visatbilstošāko lāzergriešanas tehnoloģiju.

Izvēloties mūsu sniegtos CNC lāzergriešanas pakalpojumus, kurus nodrošina mūsu īpaši apmācītie speciālisti, Jūs beigās saņemsiet Jūsu vēlmēm un nepieciešamībām atbilstošas metāla vai cita materiāla detaļas, kuras nebūs nepieciešams slīpēt, apvirpot, pulēt, tīrīt vai kā citādi apstrādāt, tādēļ varēsiet pāriet uzreiz pie nākamās sava projekta daļas. Lai nodrošinātu pēc iespējas ātrāku un precīzāku pasūtījuma izpildi, aicinām iesūtīt jau gatavu detaļas rasējumu, tomēr konsultējoties un sadarbojoties ar mūsu speciālistiem ir iespējams izstrādāt rasējumus, balstoties uz Jūsu sniegto informāciju.

Mēs vienmēr esam gatavi izpalīdzēt un sniegt konsultāciju saviem klientiem, tādēļ, lai iegūtu vairāk informācijas par šo servisu, lūdzam sazināties ar mums sūtot ziņojumu uz elektroniskā pasta adresi [email protected], zvanot uz tālruņa numuru +371 23224848 vai arī +371 24969489.