PVC konveijeru lenta

Dažādās nozarēs, kurās ir nepieciešamība, ievērojot daudzus sanitāros standartus, pārvietot kādus produktus vai izstrādājumus, parasti plašā mērogā tiek izmantoti konveijeri, kuriem ir nepieciešamas lentas. Uzņēmuma “ADM Solutions” Jums piedāvā iespēju iegādāties dažādu veidu konveijeru lentas, kuras atbildīs Jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Polivinilhlorīds (PVC) ir lielisks materiāls konveijeru lentu izgatavošanai, jo tā ir stingra plastmasa, kas ir īpaši populāra pārtikas un rūpniecības nozarēs izmantojamām konveijeru lentām tā izturības dēļ. Šis materiāls ir izturīgs pret dažādām skābēm, taukiem (gan augu, gan dzīvnieku izcelsmes), sārmiem, sāls šķīdumiem, un citām ķīmiskām vielām, kā arī to neskar tādas problēmas kā korozija vai pelējums, kas, piemēram, pārtikas ražošanas nozarē ir ārkārtīgi svarīgi, lai ilgtermiņā varētu nodrošināt augstas higiēnas prasības attiecīgajā ražotnē.

Pelējuma nerašanās ir skaidrojama ar to, ka šis materiāls sevī neuzsūc ūdeni. PVC konveijeru lentas spēj izturēt arī triecienus un spiedienu; daudzi klienti tās novērtē tieši izturības dēļ, jo šāda veida lenta kalpos ilgu laiku un klientam noteikti ļaus atpelnīt savu ieguldījumu. Vēl kāda no šī materiāla pozitīvajām īpašībām ir tā, ka tas ir pašnodziestošs, kas atvieglo ugunsdrošības nodrošināšanu izmantojamajās telpās, kā arī to var izmantot darbam dažādās temperatūrās. PVC konveijeru lentas virsmai ir zināma faktūra, tā nav gluda, un tādēļ pārvietojamajam produktam ar to ir labāka saķere un tas nenoslīd no lentas pārvietošanas laikā, kā arī šim lentām ir antistatiska daba, kas nozīmē, ka to darbības laikā nerodas statiskā elektrība.

Šī materiāla lentas citu vidū izceļas ar savu izturību pret nodilumu, tādēļ investēšana PVC konveijera lentē noteikti atmaksāsies, jo tā savu darbu kvalitatīvi veiks vēl ļoti ilgu laiku. Vieglais PVC materiāls padara lentu viegli pārvietojamu, līdz tā nonāk uz paša konveijera, kā arī tas ļauj izdarīt mazāku spiedienu uz paša konveijera mehānismu. Uzņēmums “ADM Solutions” Jums sniedz iespēju iegādāties PVC konveijeru lentas dažādos virsmas izmēros, tādēļ garantējam, ka noliktavā atradīsies kas visu izmēru konveijeriem, kā arī šīs konveijeru lentas ir pieejamas dažādās krāsās.

Klientiem pievilcīgas ir ne tikai PVC materiāla labās īpašības, kas atspoguļojas konveijeru lentu darbībā, bet arī uzņēmuma “ADM Solutions” piedāvātā, draudzīgā cena.

pvc-konveijeru-lenta
pvc_konvejeru_lenta_2
pvc_konvejeru_lenta_3

Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas par šo vai kādu citu no mūsu produktiem, aicinām Jūs ar mums sazināties, rakstot ziņu uz e‑pasta adresi [email protected] vai zvanīt uz tālruņa numuru +371 23224848 vai +371 24969489, kur Jūs mūsu darba laikā varēsiet saņemt attiecīgu konsultāciju vai atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem. Ja rodas nepieciešamība mūs satikt klātienē, tad mūs ir iespējams atrast tepat Rīgā, Slokas ielā 52H, kur Jūs varēsiet sev svarīgo pārrunāt ar kādu no mūsu profesionālajiem konsultantiem.