PTFE kompensatori

Saistībā ar ķīmisko izturību pret agresīviem materiāliem, PTFE kompensators pārsniedz visus zināmos sintētiskos materiālus un metālus, nesabrūk zem sārmu, skābju un pat slāpekļa un sālsskābes maisījuma. Vienīgie izņēmumi ir gaistošajā stāvoklī izkusīti sārmu metāli (nātrijs, kālijs) un fluora saturošas vielas, visos pārējos gadījumos PTFE kompensatori parāda vislabākās veiktspējas īpašības.

PTFE kompensatoriem ir augsta karstuma un aukstuma pretestība, paliek elastīgi temperatūrās no -110 līdz 350C, nav uzliesmojoši.

PTFE kompensators ir unikāla ierīce, materiāla īpašā plastika ļauj kompensatoriem uztvert ievērojamas aksiālās, bīdes un leņķiskās kustības, triecienu un vibrācijas slodzes.
PTFE kompensatoru īpašā iezīme ir to izcilas pret berzes īpašības, un berzes koeficients ir zemākais no pieejamajiem materiāliem.
Pateicoties īpašajām ķīmiskajām īpašībām un strukturālajām īpašībām, PTFE kompensatori netiek pakļauti nogurumam, nezaudē savu darbību pēc ilgstošas ​​ciklisko spriegumu un celmu ietekmes.

PTFE_kompensatori