Metālapstrādes darbi ADM Solutions

Metālapstrāde jau kopš seniem laikiem bijis veids kā cilvēki izgatavojuši dažādus sadzīvē noderīgus priekšmetus, darbarīkus, ieročus. Arī mūsdienās metālapstrādes darbi ir kļuvuši par nozīmīgu procesu, kas nepieciešams gan uzņēmēju, gan mājsaimnieku ikdienā. Visiem, kuri kaut ko izgatavo vai būvē noteikti ir izjutuši nepieciešamību pēc dažādiem metāla izstrādājumiem.
Lielākā metālapstrādes priekšrocība ir iespēja ražot objektus jebkurā izmērā: sākot no smalkām detaļām, rotaslietām līdz pat lielām konstrukcijām, kā automobiļi, ēkas, tilti.
Metālapstrādes jēdziens ir ļoti plašs, un tas sevī ietver daudzas metālapstrādes metodes. Tas ļāvis metālapstrādei kļūt par vienu no pieprasītākajām un vajadzīgākajām nozarēm pasaulē.

Metālapstrādes metodes

Uzņēmums ADM Solutions saviem klientiem piedāvā dažāda veida apstrādes pakalpojumus, kā frēzēšana, virpošana, hidroabrazīvā griešana, lāzergriešana un metināšanas darbi. Metālapstrādes darbi norit pieredzējušu speciālistu vadībā izmantojot dažādas metālapstrādes metodes, lai nodrošinātu procesa pārvaldību un augsto kvalitātes standartu ievērošanu katra pasūtījuma izpildē.

Frēzēšana

Frēzēšana pēdējos gados ir kļuvuši par vienu no pieprasītākajiem uzņēmuma ADM Solutions sniegtajiem metālapstrādes darbiem, jo klientiem ir pieejama kvalitatīva apstrāde par draudzīgu cenu.
Frēzēšana kā metālapstrādes metode būs piemērota, lai izgatavotu lielu skaitu metāla detaļu nelielā laika posmā. Ar modernajām frēzēm varam izgatavot sarežģītas formas detaļas lielā daudzumā, un tas viss notiek ļoti ātri, tādēļ frēzēšana būs pareizā izvēle tiem, kuru pasūtījuma specifika ir tā apjoms.

Metalapstrade-1
virposana

Virpošana

Virpošanas metālapstrādes pakalpojumi būs piemēroti tiem klientiem, kuriem ir nepieciešams izgatavot netipiska izmēra vai specifiskas formas detaļas. Virpošanas darbi ļauj ar lielu precizitāti izgatavot dažādas detaļas pēc klienta sniegtajiem mēriem. Tāpat izmantojot virpošanu, ir iespējams no jauna izveidot jau eksistējošas, bet savu laiku nokalpojušas detaļas. Attiecīgā projekta detaļu izmērs vai sarežģītība nav problēma, jo viss virpošanas process ir  automatizēts, tādēļ ADM Solutions izgatavos pat visspecifiskākos klientu pasūtījumus.

Hidroabrazīva griešana

Viena no mūsdienīgākajām metālapstrādes metodēm ir hidroabrazīvā griešana, kur ļoti augsta ūdens spiediena padeve tiek kombinēta ar abrazīvu – smiltīm līdzīgu materiālu, kā rezultātā var tikt sagriezts jebkuras cietības materiāls, ne tikai metāls. Uzņēmuma ADM Solutions, izmantojot hidroabrazīvo griešanu, apstrādā gan metālus, gan arī citus materiālus, kuri parasti ir izteikti jūtīgi pret augstām temperatūrām.

hidroabraziva_griesana
lazergriesana

Lāzergriešana

Precīzākais un modernākais metālgriešanas veids, ko piedāvā ADM Solutions, noteikti ir lāzergriešana. Metālapstrādes darbi izmantojot lāzeru iespējams veidot dažādas metāla formas. Lāzergriešana ļaus tikt galā ar jebkuru projektu ātri un kvalitatīvi. Metālapstrāde ar lāzera staru veic nozares profesionāļi, lai nodrošinātu pareizu uzdevuma izpildi un labu kvalitāti. Pēc lāzergriešanas procedūras nav nepieciešama tālāka griezuma vietu apstrāde, kas vēl vairāk ietaupa kā izgatavotāju, tā arī klientu laiku.

Metināšanas darbi

Metināšanas darbi ietver MIG/MAG metināšanu, TIG metināšanu un MMA metināšanu. Uzņēmuma ADM Solutions piedāvātie metināšanas darbi ļauj piemeklēt apstrādājamajam metāla veidam piemērotu metināšanas darbu paņēmienu, lai visefektīvāk varētu darboties ar klienta izvēlēto metālu. Metināšanas metālapstrādes darbi tiek veikti ar dažāda veida metālu, piemēram, dažāda veida tēraudu, alumīniju un citiem metāliem.

metinasana