Metālapstrāde

Metālapstrāde


Metālapstrādes darbi

Metālapstrāde mūsdienās ir kļuvusi par nozīmīgu procesu, kas nepieciešams gan uzņēmēju, gan mājsaimnieku ikdienā – visi, kuri kaut ko ceļ, izgatavo vai būvē noteikti saskaras ar vajadzību pēc dažādiem metāla izstrādājumiem. 

Uzņēmums ADM Solutions saviem klientiem piedāvā sniegt dažāda veida apstrādes apstrādes pakalpojumus, sākot ar frēzēšanu, virpošanu, hidroabrazīvo griešanu, kā arī lāzergriešanu un metināšanas darbus. Metālapstrādes darbi norit pieredzējušu speciālistu vadībā, lai nodrošinātu procesa pārvaldību un augsto kvalitātes standartu ievērošanu katra pasūtījuma izpildē. 

Metināšanas pakalpojumi ietver MIG/MAG metināšanu, TIG metināšanu un MMA metināšanu. Uzņēmuma ADM Solutions piedāvātie metināšanas darbi ļauj piemeklēt apstrādājamajam metāla veidam piemērotu metināšanas darbu paņēmienu, lai visefektīvāk varētu darboties ar klienta izvēlēto metālu. Metināšanas darbi tiek veikti kā ar dažāda veida tēraudiem, tā ar alumīniju un citiem metāliem.

Metālapstrāde bieži tiek saistīta ar frēzēšanu un virpošanu. Šie divi darbi pēdējos gados ir kļuvuši par vienu no pieprasītākajiem uzņēmuma ADM Solutions sniegtajiem pakalpojumiem, jo klientiem ir pieejama kvalitatīva apstrāde par draudzīgām cenām. Virpošanas pakalpojumi būs piemēroti tiem klientiem, kuriem ir nepieciešams izgatavot netipiska izmēra vai specifiskas formas detaļas. Virpošanas darbi ļauj ar lielu precizitāti izgatavot dažādas detaļas pēc klienta norādījumiem, kā arī ir iespējams no jauna izveidot jau eksistējošas, bet savu laiku nokalpojušas detaļas. Attiecīgā projekta detaļu izmērs vai sarežģītība nav problēma, jo viss virpošanas process ir  automatizēts, tādēļ varam izgatavot pat visspecifiskākos klienta pasūtījumus. Frēzēšana būs piemērota tiem, kuriem ir nepieciešams izgatavot lielu skaitu metāla detaļu samērā īsā laika posmā. Ar modernajām frēzēm varam izgatavot sarežģītas formas detaļas lielā daudzumā un tas viss notiek ļoti ātri, tādēļ frēzēšana būs pareizā izvēle tiem, kuru pasūtījuma specifika ir tā apjoms. 

Uzņēmuma ADM Solutions piedāvātie pakalpojumi iekļauj arī hidroabrazīvo griešanu, kuras galvenā priekšrocība ir tā, ka ir iespējams apstrādāt gan metālus, gan arī citus materiālus, kuri parasti ir izteikti jūtīgi pret augstām temperatūrām. Apstrāde, izmantojot augsta spiediena ūdens strūklu, ļaus iegūt precīzus griezumus un formas jūsu izvēlētajam metālam.

Lāzergriešana – tā ir darbu veids, kas ļauj tikt galā ar projektu gan ātri, gan arī gala rezultāts būs precīzs un kvalitatīvs. Metālapstrāde ar lāzera staru tiek veikta profesionāļu klātbūtnē, lai nodrošinātu pareizu uzdevuma izpildi un līdz ar to arī labu kvalitāti. Pēc lāzergriešanas procedūras nav nepieciešama tālāka griezuma vietu apstrāde, kas vēl vairāk ietaupa kā izgatavotāju, tā arī klientu laiku, jo projekti tiek īstenoti ievērojami īsākā laika posmā.

Top