Blīvju izgatavošana

Blīvju izgatavošana ir tikai viens no uzņēmuma “ADM Solutions” sniegtajiem pakalpojumiem, mēs nodrošinām arī lāzergriešanas, hidroabrazīva griešanas, frēzēšanas un virpošanas pakalpojumus, veicam metināšanas darbus, kā arī rūpējamies par to, lai mūsu klientiem veikalā vienmēr būtu pieejams plašs un pilnīgs produktu klāsts, lai visu nepieciešamo jaunā projekta uzsākšanai varat iegādāties vienā vietā. Mūsdienīgiem cilvēkiem iegādes procesā patērētais laiks ir no svara, tādēļ uzņēmums “ADM Solutions” rūpējas par to, lai viss Jums nepieciešamais būtu vien rokas stiepiena attālumā.

Ja arī Jūsu projektā ir nepieciešamas kāda konkrēta izmēra blīves, tad mūsu uzņēmuma piedāvātā blīvju izgatavošana būs pakalpojums, kas Jums lieti noderēs un ievērojami atvieglos darba procesu. Mēs strādājam ar modernākajām izgatavošanas tehnoloģijām, kuras pārvalda uzņēmuma “ADM Solutions” pieredzējušie profesionāļi, tādējādi nodrošinot, ka mūsu uzticamie klienti saņem viskvalitatīvākos produktus un pakalpojumus visīsākajā iespējamajā laika posmā. Pateicoties gadu gaitā iegūtajām zināšanām un jaunajiem tehnoloģijas sasniegumiem, varam Jums izgatavot jebkādas sarežģītības blīvas, kādas ir nepieciešamas, kā arī piedāvāto blīvju materiālu dažādība ir ļoti plaša, tādēļ varam piemeklēt atbilstošāko tieši Jūsu projekta specifiskajām vajadzībām.

Pie mums blīves var izgatavot no tādiem materiāliem kā gumija, silikons, poliuretāns, plastmasa, paronits, grafīts, metāls, kompozīt materiāli, kā arī no daudziem citiem materiāliem. Katra materiāla īpašības un sniegums specifiskos darba apstākļos atšķirsies, tādēļ aicinām pirms pasūtījuma veikšanas pārliecināties, vai attiecīgi izvēlētais materiāls atbilst Jūsu vajadzībām. Ja ir kādas šaubas vai jautājumi šajā sakarā, tad labprāt Jums atbildēsim. Ar mums var sazināties rakstot ziņu uz uzņēmuma “ADM Solutions” informatīvo e-pasta adresi [email protected], kā arī telefonisku konsultāciju ir iespējams saņemt, ja zvanāt uz telefona numuru +371 23224848 vai +371 24969489.

Saprotams arī, ka atšķiras ne tikai nepieciešamie blīvju materiāli, bet arī izmēri, tādēļ blīvju izgatavošana var tikt veikta dažādos izmēros. Nav svarīgi, vai Jums ir nepieciešamas standarta izmēru vai arī īpaši pielāgotu izmēru blīves – mēs par to visu parūpēsimies! Veicot pasūtījumu, ir svarīgi norādīt to, vai blīves būs jāveido pēc standarta izmēra vai arī pēc īpaši izvēlētiem lielumiem, gadījumos, kad tiek izvēlēta otrā opcija, no klienta tiek sagaidīts jau gatavs rasējums vai arī blīves paraugs, kuram izgatavosim dublikātus.

Mūsu komandā strādā izglītoti un pieredzes bagāti speciālisti, tādēļ būs iespējams gan izgatavot ļoti sarežģītas dažāda veida detaļas Jūsu projektiem, gan rast cita veida risinājumus, lai darbi sokas pēc iespējas ātrāk. Mums ir svarīga klientu labklājība, tādēļ visu pasūtījumu un pakalpojumu izpildi nodrošinām pēc iespējas ātrāk un par draudzīgām cenām, tādēļ nekavējieties un veiciet pasūtījumu jau tagad!