Virpošana

virposhanaVirpošana(CNC virpošana) ir visai izplatīts metāla apstrādes veids, kurš ļaus īstenot Jūsu ieceres. Nereti klientu projektos ir nepieciešamas kādas specifiska izmēra vai formas detaļas – šādos gadījumos virpošanas darbi palīdz iegūt vajadzīgo risinājumu.

Gadījumos, kad klientam ir visai skaidra ideja par vēlamo iznākumu un gala produkta funkcijām, bet nav zināšanu par noteiktiem projekta aspektiem, piemēram, labāko izgatavošanas materiālu, tad mūsu uzņēmuma “ADM Solutions” pārstāvji labprāt palīdzēs un pastāstīs par tieši Jums piemērotāko risinājumu.

Mūsu komandā ir profesionāļi, kuri šajā jomā darbojas jau ilgu laiku, tādēļ varēsim Jums sniegt vajadzīgo speciālistu atbalstu dažādās situācijās.

Virpošanas darbi ir visai pieprasīts metāla vai citu materiālu apstrādes veids, tādēļ mūsu uzņēmums ir īstenojis neskaitāmu klientu projektus, un mūsu komandas speciālistiem ir liela pieredze šajā jomā.

Virpošana(CNC) kā materiāla apstrādes veids citu vidū izceļas ar savu precizitāti, tādēļ klienti vienmēr var paļauties uz kvalitatīvu pasūtījuma izpildījumu. Mums ir svarīgi ne tikai ievērot pašu uzņēmuma pakalpojumu izpildes standartus, bet arī nodrošināt pienācīgu pasūtījuma nodošanas laiku.

Lai darbu ķēde, kuras beigās pie klienta nonāk jau gatavais risinājums, noritētu raitāk, lūdzam Jūs pie mums griezties jau ar gatavu produkta rasējumu, jo šādi ievērojami tiks samazināts pasūtījuma izpildes laiks. Mūsu speciālisti uzreiz varēs ķerties pie darba un izveidot Jūsu pasūtītās detaļas, vadoties pēc tehniskajām norādēm.

Piedāvājam izgatavot detaļas vai citus elementus arī pēc klienta īpašumā esoša parauga; virpošana ir lielisks veids, kā izgatavot kādas nolietotas detaļas dublikātu, kas ļaus attiecīgās iekārtas īpašniekam ietaupīt naudu, jo nu ir iespējams izvirpot jaunu detaļu un to nomainīt tā vietā, lai iegādātos citu, pilnīgi jaunu iekārtu. Uzņēmuma “ADM Solutions” speciālisti novērtēs situāciju un sniegs Jums precīzu informāciju par attiecīgā pasūtījuma izpildi, kā arī tā cenu. Pakalpojumi tiek īstenoti, izmantojot modernas iekārtas, kuras ļauj darbus paveikt ievērojami ātrāk. Mēs cienām klienta laiku, tādēļ rūpējamies par to, lai gala rezultāts būtu ne vien augstas kvalitātes, bet arī radīts visīsākajā iespējamajā termiņā.

Virpošanas darbi ļauj izveidot visdažādāko tipu un veidu detaļas, tādēļ noteikti būs iespējams realizēt jebkuram individuālajam gadījumam piemērotu risinājumu. Arī šo detaļu izmēri var būt atšķirīgi – piedāvājam izgatavot kā pavisam sīkas detaļas, tā arī daudz lielāka izmēra produktus. Lai uzzinātu vairāk par lielāko pašlaik pieejamo izgatavojamo detaļu izmēriem, aicinām sazināties ar mūsu konsultantu, kurš Jūs iepazīstinās ar aktuālo piedāvājumu un iespējām, kā arī potenciālajām cenām un izpildes termiņiem. Klientu apmierinātība ir mūsu uzņēmuma prioritāte, tādēļ tiecamies sniegt visaugstākās kvalitātes pakalpojumus ātri, ērti un par draudzīgām cenām. Lai veiktu pasūtījumu vai iegūtu vairāk informācijas par kādu sev interesējošu jautājumu, sazinieties ar mums!