Gultņi

Uzņēmuma ADM Solutions galvenais darbības mērķis ir klientam nepieciešamo tehnisko un industriālo materiālu nodrošināšana, kā arī dažāda veida pakalpojumu sniegšana, kas saistās ar attiecīgajiem materiāliem. Mēs pievēršam uzmanību visu preču un pakalpojumu kvalitātei, tādēļ samērā īsā laikā ir sanācis savākt lielu un uzticamu klientu loku, kuri savu vajadzību izpildei griežas tieši pie mums, jo viņi zina – uzņēmums ADM Solutions nodrošina kvalitāti un lielisku servisu. Mums ir svarīgi nodrošināt augstvērtīgus materiālus, preces un pakalpojumus par samērīgām cenām, kas ļauj palielināt klientu apmierinātības līmeni. Tā kā uzņēmuma ADM Solutions piedāvājums tiek sastādīts no dažādu pakalpojumu sniegšanas un preču pārdošanas, tad lielākā daļa produktu var tikt iedalīta grupās, piemēram, tehniskā gumija un tās izstrādājumi, šļūtenes un savienojumi, konveijeru lentas un aprīkojums, tehniskā plastmasa un tās izstrādājumi, blīvēšanas materiāli, termoizolējošie materiāli, kompensatori, grīdas segumi, gultņi, piedziņas siksnas, ierīces kravu celšanai, absorbenti, virves, tērauda troses, ķēdes un enkuri, kā arī daudzi citu produkti un pakalpojumi.

Mēs varam lepoties ar vienu no plašākajiem gultņu piedāvājumiem reģionā, tādēļ tos ir iespējams iegādāties dažādās cenu un kvalitātes kategorijās, atkarība no Jūsu plānotā budžeta un gultņa izmantojuma. Dažādiem mērķiem būs paredzēti atšķirīgi gultņi, bet mūsu veikalā ir iespējams atrast preces, kuras parūpēsies par visām Jūsu ritošo un rotējošo detaļu vajadzībām. Mēs piedāvājumā ir dažādi gultņi, piemēram, lodīšu, kuru grupā ietilpst radiālie, radiāli aksiālie, divrindu pašiestādošie, atbalsta, Y tipa gultņi ar ārējo gredzenu, augstas tehnoloģijas gultņi ar keramiskiem rites elementiem un precizitātes, adatu gultņi, kuri ir kombinētie, ar vai bez rites gredzeniem, atbalsta vai viena virziena gultņi, rullīšu gultņi – cilindrisko, konisko, sfērisko rullīšu divrindu, cilindrisko rullīšu atbalsta, sfērisko rullīšu atbalsta, toroidālie sfērisko rullīšu gultņi (CARB)–, šarnīrgultņi kā, piemēram, šarnīrgultnis, stieņa uzgali, leņķa šarnīri un daudzi citi, kā arī mūsu veikala piedāvājumā ir atrodami tādi rites elementi kā lodītes un rullīši, un ir iespējams iegādāties arī korpusus un to gultņus – piedāvājumā pašlaik ir lietie korpusi, izjaucamie korpusi, un korpusu komplektācijas detaļas. Daudzus no tiem ir iespējams iegādāties par zemām cenām, salīdzinot ar konkurentu piedāvātajām alternatīvām, tādēļ iepirkšanās uzņēmuma ADM Solutions veikalā ļaus Jums ne tikai savā īpašumā iegūt kvalitatīvus materiālus, bet arī ekonomēt naudu.

gultni

Ja vēlaties saņemt kādu papildus informāciju vai uzdot Jums interesējošu jautājumu, tad lūdzam sazināties ar mums sūtot vēstuli uz mūsu informatīvā elektroniskā pasta adresi [email protected], kā arī ir iespējams saņemt konsultāciju, ja zvanāt uz tālruņa numuru +371 23224848 vai arī +371 24969489, bet veikala klāstu uz vietas ir iespējams apskatīt arī Rīgā, Slokas ielā 52H. Labprāt sniegsim Jums konsultāciju un ieteiksim labāko risinājumu, balstoties uz gadu gaitā uzkrāto pieredzi!