Gumijas konveijeru (transportieru) lentas

Informācija par lentas kordiem:

 • NN – Neilona kords

 • CC –Kokvilnas kords

 • EP – Poliestera kords

Lentas apraksts un atšifrējums:

 • Lentas apraksts:

1200 EP500/4 4+2 Y

 • Atšifrējums:

 • 1200 – Lentas platums
 • EP – stiegrojuma veids (korda veids)
 • 500 – N/mm (nominālā stiepes izturība)
 • 4 – kordu skaits
 • 4+2 – apzīmē gumijas slāņus – 4mm augšpusē un 2 mm apakšpusē
 • Y – standarta vispārlietojamā gumija
Gumijas_konveijeru_lenta_2
Gumijas_konveijeru_lenta_1

Gumijas konveijeru (transportieru) lentas ir tikai viens no daudzajiem produktiem, kurus var atrast uzņēmuma “ADM Solutions” plašajā preču un pakalpojumu sortimentā. Kā zināms, šī veida lentas savu pozitīvo īpašību dēļ tautā ir iemantojušas labu slavu un tādēļ tās tiek izmantotas visdažādākajās nozarēs, piemēram, lauksaimniecība, atkritumu pārstrāde, pārtikas rūpniecība, kokapstrāde, metālrūpniecība un daudzās citās, kurās vien ir nepieciešama konveijera lente, kas spēj nodrošināt darba ražību gandrīz jebkādos apstākļos. Šī tipa lentas ir iedalāmas dažādos veidos.

Viena gumijas konveijeru lentu spilgtākā īpašība ir to karstumizturība, kas ļauj to izmantot gan zemā, gan aukstā temperatūrā, nekaitējot pašai lentai un tādējādi arī saudzējot pašu konveijeru. Šīs lentas ir izturīgas pret dažādām ķīmiskām vielām, piemēram, zemas koncentrācijas sārmiem vai pat skābēm, tādēļ tās ir piemērotas lietošanai dažādos apstākļos – šī iemesla dēļ gumijas konveijeru lentes ir tik izplatītas izmantošanai visa veida nozarēs, kurās noder ne tikai to izturība pret augstu temperatūru un berzi, bet arī tās antistatiskās īpašības.

Cita veida lentas ir spējīgas izturēt ne vien dažādas temperatūras, bet tām nekaitē arī mitrums, kā arī laika apstākļi uz tām neatstāj nekādu iespaidu, kas nozīmē, ka šīs gumijas konveijeru lentas ir piemērotas darbam ne tikai iekštelpās, bet arī ārā, kur lietus un sniegs uz tām neradīs nekādu ietekmi. Ir iespējama to uzstādīšana ne tikai uz līdzenas konveijera virsmas, bet arī uz veltnīšiem, bet arī pašas lentas virsma var būt gan taisna, gan profilēta atkarībā no Jūsu vajadzībām. Vēl ir jāpiemin, ka šāda veida gumijas konveijeru (transportieru) lentes labi panes berzi, tādēļ tās būs piemērotas arī smagāku kravu un produktu pārvietošanai.

Sausu un birstošu kravu pārvietošanai labāk piemērotas būs profilērās lentes, kuras izceļas ar savu mīkstumu un lokanumu, tādēļ to darbības nodrošināšanai pietiek pat ar maziem veltņiem. Šāda veida lentes ir iespējams izgatavot, pielāgojoties Jūsu vajadzībām, tādēļ ir svarīgi zināt, ar ko lentai būs nepieciešams strādāt un kādos apstākļos tas notiks. Lentas ar atvērtā tipa profilējumu tiek plaši izmantotas dažādās nozarēs, piemēram, noliktavās, dažādu rūpniecības iekārtu darbā, izrakteņu pārvietošanā, kokrūpniecībā un citur.

Vispārējā pielietojuma lentas ir piemērotas izmantošanai jebkādos apstākļos darbam dažādās nozarēs, piemēram, kokapstrādē, lauksaimniecībā un daudz kur citur. Šī tipa lentas ir piemērotas, ja Jums nepieciešamā darba veikšana neizceļas ar savu darba specifiku vai kādiem īpašiem apstākļiem.

Lai uzzinātu vairāk par uzņēmuma “ADM Solutions” gumijas konveijeru (transportieru) lentu klāstu un piedāvājumu, kā arī lai uzdotu Jums interesējošos jautājumus, aicinām ar mums sazināties. Zvanot uz tālruņa numuru +371 23224848 vai +371 24969489 vai rakstot ziņojumu uz epasta adresi [email protected], Jūs varat iegūt konsultāciju par Jums svarīgo tēmu. Mūsu komandā strādā profesionāļi, kuri palīdzēs Jums rast labāko risinājumu esošajā situācijā.