PU konveijeru lentas

Uzņēmums “ADM Solutions” saviem klientiem piedāvā plašu produktu un pakalpojumu klāstu, kas spēs apmierināt visas Jūsu vajadzības. Viens no produktiem, kuru varat pasūtīt, ir dažāda veida konveijeru lentes; ar pilno piedāvājumu var iepazīties mūsu uzņēmuma interneta vietnē, kur varēsiet izšķirties, kuras Jūsu vajadzībām atbilst vislabāk.

 

Vienas no pieprasītākajām ir poliuretāna konveijeru lentes, kuras savu popularitāti klientu vidu ir ieguvušas tieši tādēļ, ka tās var pielietot visdažādākajās nozarēs. Kāpēc tā? Poliuretāns (PU) ir ārkārtīgi izturīgs materiāls, kas pēc savas dabas ir inerts, kā arī neporains, kas nozīmē, ka to var izmantot dažādās jomās, kur no svara ir saglabāt uz konveijera lentes liekamā produkta tīrību, jo no poliuretāna izgatavotās lentes ne tikai sevī neuzsūc dažādas produkta daļiņas un šķidrumus, bet tas arī nerada ķīmiskas reakcijas.

Šāda materiāla konveijeru lentas ir arī viegli kopjamas, tādēļ tas no praktiskā viedokļa manāmi atvieglo sanitāro normu ievērošanu un lentas kopšanu. Vēl ir jāpiebilst, ka šīs lentas ir spējīgas izturēt berzi un abrazīvus materiālus, tādēļ tās kalpo ilgāk. Savā ziņā šis materiāls ir samērā universāls un tas tiek plaši pielietots dažādās nozarēs tieši tā pozitīvo īpašību dēļ, piemēram, poliuretānam ir augsts materiāla blīvums, bet tai pašā laikā materiāls ir pietiekami elastīgs, lai to varētu izmantot dažādos veidos.

Arī no poliuretāna gatavotās konveijeru lentas ir izturīgas pret noslāņošanu, kā arī pret temperatūras svārstībām, kas nozīmē, ka tās var vienlīdz labi izmantot gan augstās, gan zemās temperatūrās, tādējādi paplašinot iespējamo pielietojumu amplitūdu. Lai gan pie apmēram -20oC grādu temperatūras poliuretāns kļūst nedaudz neelastīgāks, tomēr jāatzīst, ka tas saglabā visas citas savas pozitīvās īpašības. Vēl ir vērts pieminēt, ka šim materiālam ir ne tikai laba berzes izturība, bet arī lieliska triecienizturība, kā arī laba mehāniskā izturība, kas nozīmē, ka šāda konveijera lenta kalpos ilgtermiņā.

Šis materiāls ir arī izturīgs pret eļļām un cita veida taukiem, tai skaitā dzīvnieku izcelsmes, kā arī šķīdinātājiem, tādēļ šādas konveijeru lentas var izmantot dažādu nozaru darbā, kur tām nāksies saskarties ar jebkuru no minētajiem aspektiem. Kā pēdējais kritērijs, kas arī norāda par labu konveijera lentām, kuras ir gatavotas tieši no poliuretāna, ir to draudzīgā cena. Šī materiāla konveijeru lentas ne tikai nodrošinās kvalitatīvu un ilgmūžīgu darbību pateicoties tā daudzajām labajām īpašībām, bet to iegāde būs maciņam draudzīga, jo šīm lentām ir arī zema cena.

pu_konvejeru_lentas
pu-conveyor-belt
pu_konveijeru_lentas

Ja Jums ir vēl kādi jautājumi un ir nepieciešama konsultācija, tad labprāt atbildēsim uz ziņām, ko varat mums nosūtīt uz epasta adresi [email protected], kā arī varat zvanīt uz tālruņa numuru +371 23224848 vai +371 24969489, kur Jums interesējošo informāciju sniegs kāds no mūsu pieredzējušajiem speciālistiem. Mūsu komandā strādā profesionāļi, kuri palīdzēs Jums rast labāko risinājumu esošajā situācijā. Mūsu komandā strādā profesionāļi, kuri palīdzēs Jums rast labāko risinājumu esošajā situācijā.