Zāles imitācija

Sākums / Grīdas segumi / Zāles imitācija

Zāles imitācija


Daudzu gadu pieredze, kas gūta par mākslīgās zāles tirgu, tika izmantota, lai izstrādātu jaunus inovācijas modeļus. Mākslīgā zāle ar jaunu zīmolu ir atbilde uz tirgus pieprasījumu. Uzlabotas ražošanas tehnoloģijas, labākie materiāli un rūpīga izpēte palīdzēja ražot augstākās kvalitātes produktus par pievilcīgu cenu.

Mākslīgās zāles parametrus var salīdzīnāt ar visprogresīvākajiem konkurētspējīgiem produktiem. Mēs piedāvājam produktus, kas nodrošina līdzīgu komfortu kā spēlējot uz dabīgās zāles, kuru var redzēt profesionālos stadionos. Mūsu priekšrocība ir tāda, kā mūsu produktu ir daudz lētāk uzturēt nekā dabisko zāli.


Makslīgā zāle futbolam

ADM60M Taisna monošķiedra, augsts blīvums, lieliski spēles parametri.

 

ADMULS šī modeļa šķiedras ir ovālas formas, kas nodrošina unikālu nodilumizturību un palīdz uzturēt labu zāles stāvokli daudzu gadu garumā.

 

ADMPR S formas šķiedras nodrošina labāku elastību, kā rezultātā bumba ripo pa zāles virsmu, tāpat kā uz dabīgas zāles.

 

ADMSTG Taisna, pastiprināta monošķiedras serde. Pēc saliekšanas šķiedras atgriežas vertikālā stāvoklī.

 

ADMTRS  Unikāla šķiedru tehnoloģija ar 3 pastiprinātiem serdeņiem. Biezums un augsta elastības pakāpe ļauj šķiedrām saglabāt vertikālu stāvokli. Pēc saliekšanas šķiedras atgriežas dabiskā, vertikālā stāvoklī.

 

ADMULT  Augsta elastības pakāpe un šķiedru stiprums 400 mikroni nodrošina spēlētājiem augstāko kvalitāti un ilgtermiņa efektivitāti profesionālos stadionos un treniņu laukumos.


Landšafta mākslīgā zāle

 

Mēs piedāvājam produktus, kas ir īpaši izstrādāti dabiskās zāles simulēšanai. Maigums nodrošina jums nepieciešamo komfortu. Mēs izmantojam dažādu veidu šķiedru kombināciju, lai atdarinātu dabiskās zāles izskatu. Tas ir ekoloģisks produkts, kas palīdz sporta un privātām organizācijām ietaupīt ūdeni, ko karstā laikā izmanto dabiskās zāles kopšanai.

 

Ample, Soft, Wonder ir modeļi, kas prasa minimālu apkopi (lapu un atkritumu tīrīšana). Jums vairs nav nepieciešams pļaut zāli. Vidējais šķiedras augstums ļauj ietaupīt, bet tomēr saglabā dabisku izskatu. Tas ir produkts ar zemām izmaksām

 

Breeze 35, Epic 40, Prestige 55 ir augstas kvalitātes produkti, kuri atdarina dabisko zāli. Šķiedru garums padara pārklājumu ļoti blīvu, mīkstu un dabīgu. 
MINIMĀLĀ APKOPE
Mākslīgai zālei ir nepieciešama tikai minimāla apkope (lapu un atkritumu tīrīšana). Jums vairs nav nepieciešams pļaut vai laistīt zāli.

Top