Pretvārsti

Sākums / Ventiļi / Pretvārsti

Pretvārsti


Lodveida pretvārsts - ir paredzēts uzstādīšanai ūdens un kanalizācijas tīklos, sūknētavās un citās iekārtās, kur nepieciešama iekārtu un tīklu aizsardzība. Pretvārsta korpus ir ražots no kaļamā ķeta (GGG40) un lode ir no metāla, kas ir pārklāts ar NBR gumiju. Pretvārsts ir aprīkots ar drenāžas vārstu, ērtākai pretvārsta apkopei.

Diska pretvārsts – tāda tipa pretvārstus ļoti bieži pielieto kur ir ūdens, saspiestais gaiss un neagresīvie šķidrumi. Visplašāk viņus izmanto apkures un ūdens apgādes sistēmās, jo pretvārstiem ir laba un viegla montāža. Prētvarsta korpuss ir izgatavots no misiņa vai nerūsējoša tērauda, vārsts ir izgatavots no misiņa vai polimēra, blīvējums ir NBR vai EPDM, atsperes ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda.

Parcelšanas pretvārsti - tiek izmantoti rūpnieciskajās iekārtās un katlu telpās, cauruļvados, kas transporte saspiestu gaisu un tvaiku. Prētvarsta korpus ir izgatavots no čuguna, tērauda vai bronzas, vārsts ir izgatavots no tērauda vai misiņa, atsperes ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda. Tāda tipa pretvārsti  izceļas ar augstu uzticamību un apkopes spēju, viegla montāža, kā arī nodrošina lielu slēgšanas blīvumu.

Rotējošie pretvārsti – tāda tipa pretvārsti izceļas ar augstu caurlaidspēju un uzticamību. Bloķēšanas elements ir tērauda disks, kurš, atverot vārstu, radiāli pārvietojas. Rotējošie prētvarsti tiek uzstādīti siltuma punktos un katlos, kā arī rūpnieciskajās iekārtās. Pretvārsti atveras nevis manuāli, bet zem produkta plūsmas spiediena. Tas nozīmē, ka produkta spiediena darbības laikā vārsts atverās un tad, kad spiediens zūd, atspere piespiež vārstu pie korpusa.

Top