Frēzēšana-virpošana

Sākums / Frēzēšana-virpošana

Frēzēšana-virpošana


Mūsdienās izpildāmo projektu daļu skaits ir liels, kas nozīmē, ka bieži vien nākas saukt talkā uzticamus palīgus. Ja arī Jums ir nepieciešamas augstas kvalitātes detaļas kādam no Jūsu projektiem, tad uzņēmums "ADM Solutions" būs īstais partneris, kura piedāvājumā saviem klientiem jau ilgu laiku ir virpošana un frēzēšana.

Virpošana un frēzēšana būs noderīgi tiem, kuriem ir nepieciešams izgatavot dažādas detaļas vai izstrādājumus, procesā saglabājot ārkārtīgi augstu precizitātes līmeni. Tā ka šajā darbā tiek izmantotas smalkas tehnoloģijas, tad tas garantē to, ka visas detaļas būs vienādas, tādēļ pirmā detaļa izmēros neatšķirsies no piecdesmitās. Darbi tiek veikti automātiski, tādēļ tas izslēdz cilvēka veiktu kļūdu faktoru, un ļauj Jūsu pasūtījumu izveidot nevainojamu.

Uzņēmums  "ADM Solutions" savā darbībā tiecas ievērot augstus kvalitātes standartus, tādēļ Jums sniegtajos pakalpojumos tiek pielietota augsta precizitāte, bet, ja Jums ir nepieciešams pasūtīt lielu daudzumu izstrādājumu, tad arī tas problēmas nesagādās, jo  "ADM Solutions" konkurentu vidū izceļas arī ar savu darba ražīgumu. Jums nepieciešamās detaļas var tikt izgatavotas lielā daudzumā un tad viss notiks salīdzinoši īsā laika posmā. Mūsu piedāvātie pakalpojumi tiek izpildīti izmantojot tādas tehnoloģijas, kuras ļauj veikt darbus, kurus nav iespējams veikt manuāli vai arī tas izmaksātu ļoti dārgi un prasītu daudz darba – šādā veidā tiek ietaupīts gan laiks, gan arī klientiem tiek nodrošināts lētāks risinājums, nodrošinot nemainīgu izstrādājumu kvalitāti.

Uzņēmumā izmantotie modernie darbagaldi var veikt dažādas funkcijas, piemēram, veikt gan virpošanu, gan frēzēšanu, kā arī dažāda veida metālu apstrādi – kā  "melno", tā krāsaino metālu –, izvirpošanas darbus un urbšanas darbus. Vajadzības gadījumā varam veikt arī plastmasas apstrādi. Visus pakalpojumus īsteno tieši pēc klienta norādījumiem, tādēļ, lai uzsāktu Jums nepieciešamā pakalpojuma izpildi, būs vajadzīgs attiecīgā izstrādājuma rasējums vai skice, kā arī informācija par to, no kāda materiāla ir jāgatavo Jums nepieciešamais izstrādājums. 

Uzņēmumā "ADM Solutions" strādājošie speciālisti daudzu gadu garumā ir specializējušies darbā ar attiecīgajām tehnoloģijām, lai nodrošinātu Jums visaugstvērtīgāko pakalpojumu klāstu. "ADM Solutions" sniegto pakalpojumu klāstā ir ne vien frēzēšana un virpošana, bet arī metināšana, lāzergriešana, blīvju izgatavošana un daudzi citi, tādēļ, ja Jūsu projektā ir nepieciešami kādi citi šāda veida pakalpojumi, tad aicinām ar pilno "ADM Solutions" piedāvājumu iepazīties mūsu interneta vietnē, kā arī labprāt konsultēsim Jums interesējošajos jautājumos, ja rakstīsiet ziņu uz epasta adresi [email protected] Ar mums var sazināties arī zvanot uz tālruņa numuru +371 23224848 vai +371 24969489. Vajadzības gadījumā droši griezieties pie mums, un pieredzējušie speciālisti noteikti varēs ieteikt labāko risinājumu Jūsu vajadzībām!

Top 
ASK US A QUESTIONclose